Tootegrupid

Teenused

Pakume klientidele kompleksteemust, st. et klient saab kõik ühest kohast - tekstiilitooted, kujunduse, trüki- ja tikanditeenuse. NB! Me ei teosta trükki üksikutele särkidele. Sellisel juhul palume pöörduda meie partneri www.shirt24.ee poole.

SIIDITRÜKK TEKSTIILILE

Siiditrükki teostades tõmmatakse värv läbi siidi, kandes soovitud kujundid tootele. Siiditrükki ei saa kanda õmblustele ja voodriga toodetele, kus pole võimalik voodri ja pealispinna vahele pääseda.

Kasutame loodussõbralikke trükivärve, mis on vesipõhjalised ja seega väga tervislikud. Meie trükitud pindu on võimalik triikida pilti , särki ja triikrauda kahjustamata.Vastavalt materjalile ja kliendi soovile kasutame ka teist tüüpi värve.

Trüki hind kujuneb:
1. eeltööst - tehakse värvilahutus, valmistatakse filmid ning raamid
2. trükkimisest

Kordustrükkide puhul on eeltöö odavam.
Trüki puhul on tähtis silmas pidada, et iga trükitava värvi kohta valmistatakse eraldi trükiraam.

Trükihinna määrab seega trükitava logo/pildi värvide arv ja toodete kogus. Mida suurem kogus, seda odavam on ühe toote trükkimise hind.

Trükitavad tooted:
T-särgid, polod, pusad, laudlinad, padjapüürid, tööriided, vihmavarjud, päevavarjud, telgid, spordirõivad, avamislindid, kotid, joped, autode päikesesirmid jne.

MASINTIKAND

Masintikand on alternatiiv trükile. On materjale ja rõivaid, millele trükkimine ei ole võimalik või ei anna teinekord parimat tulemust. Tikkimist kasutatakse sarnaselt trükiga logo või teksti kandmiseks tootele. Parima tulemuse saamiseks tuleb vastavalt alustootele ja eesmärgile valida, kas tikkida kujundus otse tootele või tikkida esmalt embleem ja õmmelda see tootele hiljem.

Tikandi hinna kujunemine:
Esmalt on vaja koostada tikandi programm, mis on tellijale ühekordne kulu. Tikandi hind sõltub pistete arvust, alustootest ning kogusest.

Tikitavad tooted:
Fliisid, vestid, sallid, froteerätikud, polod, mütsid, jne.

PRESSTRÜKK TEKSTIILILE

Presstrüki puhul lõigatakse soovitud kujundid välja värvilisest kilest ning seejärel pressitakse kiled kuumpressi all soovitud tootele. Presstrükk sobib juhul, kui trükitavad kogused ei ole suured või on soov trükkida kasutades nn. efektkilesid, mis on olemas erinevate mustritega. Presstrükk ei sobi väga keeruliste ning paljude värvidega kujunduste puhul. Hind sõltub kujunduse suurusest ning värvide arvust kujunduses.

SUBLIMATSIOONTRÜKK TEKSTIILILE

Sublimatsioontrüki puhul kuumutatakse kuumpressi all polüestrist kanga kiududesse ainult üliõhuke värvikiht. Hiljem katsudes ei ole trükitud pinda võimalik eristada trükkimata pinnast. Sumblimatsioontrüki eelisteks on kõrge trükikvaliteet, madal trükihind ning trüki väga hea vastupidavus. Sublimatsioontrükk sobib juhul kui kogused ei ole väga suured ning nõudmised trükile on kõrged. Nt spordisärgid jms. Sublimatsioontrükki on võimalik teha ainult polüestrist valgele kangale. (Erandina võib kasutada ka heledamat värvilist kangast, kuid sel juhul peab arvestama värvide moondumisega.) Hind sõltub kujunduse suurusest, kogus ja värvide arv hinnale mõju ei avalda - võib trükkida nii ühevärvilist teksti kui ka täisvärvides fotosid.